Дякую дуже велике ви неймовірні. Замовляли не одноразово і будемо замовляти ще
Олена Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую продавцю, все відповідає опису та гарно запаковано
Юлия Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре, як і завжди. Дякую
Роман І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вікторія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все дуже гарно
Альона Б.
Очень плохо
Товар не відповідає картинці,неможливо їсти,по ціні,як 3 классних великих торта Рошен,а цей просто жах,відгук дуже негативний...Свекруха хотіла зробити приємно,а пришла така фігня.Я такого жахливого,що зовні,що по смаку торта ніколи в житті не коштувала!!!
Комментарий продавца
За десять років що відправляємо ці торти, жодного поганого відгуку не було за цей торт. Відгуки були тільки позитивні, люди завжди дякували. Ви мабуть працюєте на Рошен .
Тетяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Микола Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим К.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Вибачте будь ласка, вам потрібно було було дві шоколадки. На залишку була одна, з вами звʼязалися і домовилися одну замінити іншим шоколадом , ви дали згоду . Таке буває, закінчується товар. Це не схоже на на чоловічий поступок. Ще раз вибачте
Максим
Доброго дня! Нехай стане вам відомо що товарно-ринові відносини не мають гендеру. І так зі мною зв'язались, замість товару який я замовив (і якого як з'ясувалось не було в наявності) мені нав'язали простіше кажучи "впарили" інший сумнівної якості товар, що не відповідав опису. Не рекомендую даного продавця.
Комментарий продавца
Товар на залишку був, тільки не в повному обсязі. Вам нічого не навʼязували. Вам запропонували замінити, ви дали згоду,. Могли скасувати замовлення
Отзывы о компании Магазин coffee-sweets
Дякую дуже велике ви неймовірні. Замовляли не одноразово і будемо замовляти ще
Дякую продавцю, все відповідає опису та гарно запаковано
Все добре, як і завжди. Дякую
все дуже гарно
Товар не відповідає картинці,неможливо їсти,по ціні,як 3 классних великих торта Рошен,а цей просто жах,відгук дуже негативний...Свекруха хотіла зробити приємно,а пришла така фігня.Я такого жахливого,що зовні,що по смаку торта ніколи в житті не коштувала!!!
За десять років що відправляємо ці торти, жодного поганого відгуку не було за цей торт.
Відгуки були тільки позитивні, люди завжди дякували.
Ви мабуть працюєте на Рошен .
Доброго дня!
Вибачте будь ласка, вам потрібно було було дві шоколадки.
На залишку була одна, з вами звʼязалися і домовилися одну замінити іншим шоколадом , ви дали згоду .
Таке буває, закінчується товар.
Це не схоже на на чоловічий поступок. Ще раз вибачте
Доброго дня! Нехай стане вам відомо що товарно-ринові відносини не мають гендеру. І так зі мною зв'язались, замість товару який я замовив (і якого як з'ясувалось не було в наявності) мені нав'язали простіше кажучи "впарили" інший сумнівної якості товар, що не відповідав опису. Не рекомендую даного продавця.
Товар на залишку був, тільки не в повному обсязі. Вам нічого не навʼязували.
Вам запропонували замінити, ви дали згоду,.
Могли скасувати замовлення