Чудовий асортимент і якість продукції! Миттєва відправка, відмінна упаковка! Мої найкращі рекомендації!
Оксана Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Білецький В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую
Марина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарний магазин! Все в наявності,дуже швидко опрацювали і відправили.дякую
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Сергей С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже приємно було співпрацювати!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Олена Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар був в наявності, швидко відправили. Все гарно запаковане, строк придатності із запасом. Дуже дякую продавцю за якісний товар по адекватній ціні)
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Олена Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Весь товар був в наявності. Відправили зразу після оплати замовлення. Товар гарно запакований в коробку, шоколад ще й додатково перекладений картоном! Дуже дякую чудовому продавцю!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Ан Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Із задоволенням рекомендую магазин і товар. Швидка відправка, гарне пакування, свіжі цукерки... Здоров'я та добробуту усім причетним. Мирного неба.
Відгуки про компанію coffee-sweets
Чудовий асортимент і якість продукції! Миттєва відправка, відмінна упаковка! Мої найкращі рекомендації!
Дякую
Дуже гарний магазин! Все в наявності,дуже швидко опрацювали і відправили.дякую
Дякуємо за відгук
Дуже приємно було співпрацювати!
Дякуємо за відгук
Товар був в наявності, швидко відправили. Все гарно запаковане, строк придатності із запасом. Дуже дякую продавцю за якісний товар по адекватній ціні)
Дякуємо за відгук
Весь товар був в наявності. Відправили зразу після оплати замовлення. Товар гарно запакований в коробку, шоколад ще й додатково перекладений картоном! Дуже дякую чудовому продавцю!
Дякуємо за відгук
Із задоволенням рекомендую магазин і товар. Швидка відправка, гарне пакування, свіжі цукерки...
Здоров'я та добробуту усім причетним.
Мирного неба.
Дякуємо за відгук!
Мирного неба